Könyvtáros állás

Szerző:
Csili Művelődési Központ XX.
2018.03.08. cs., 12.03

Oszd meg másokkal!

Desktop

A Csili Művelődési Központ pályázatot hirdet 1 fő teljes munkaidős könyvtáros munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye:

1201. Bp. Nagy Győry István u. 4-6.

Munkakörbe tartozó feladatok:

A Csili Könyvtár vezetése, a tevékenység megszervezése, szerzeményezés, állománygondozás, kölcsönzésben és tájékoztatásban való részvétel.

Pályázati feltételek:

Felsőfokú képesítés - Informatikus-könyvtár, vagy könyvtár-közművelődés szak

Felhasználói szintű informatikai rendszerismeret

Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

Főiskolai művelődésszervezői végzettség

Közművelődésben vagy közművelődési könyvtárban eltöltött gyakorlat

Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Bérezés: a Közalkalmazotti bértábla alapján

Pályázat benyújtása: fényképes önéletrajzzal és iskolai végzettséget igazoló dokumentumokkal a varhalmi@csili.hu címre.

Beadási határidő: 2018. március 23-a.

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Mobil
Mit szólsz hozzá?
A tartalom a hirdetés után folytatódik
Desktop, Mobil